Kariera

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

1. Przedstawiciel Handlowy - Opiekun Klienta Indywidualnego (PH/LIMES/2014)

Miejsce pracy – Trójmiasto.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Indywidualnych (sprzedaż bezpośrednia),
  • budowanie i utrzymywanie trwałych realacji z Klientami (np. dosprzedaż kolejnych usług),
  • promocja firmy i jej produktów oraz dbanie o wizerunek firmy,
  • realizacja celów sprzedażowych oraz polityki firmy w zakresie sprzedaży.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej i budowaniu relacji z Klientami,
  • gotowości do pracy w terenie,
  • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy,
  • chęci rozwoju i kreatywności,
  • komunikatywności.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wynagrodzenie: część stała + prowizja,
  • pakiet szkoleń sprzedażowych i technicznych.

CV prosimy o nadsyłanie na adres praca@limes.com.pl

W temacie prosimy o wpisanie PH/LIMES/2014.

2. Przedstawiciel Handlowy - Opiekun Klienta Biznesowego (PHBIZ/LIMES/2014)

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych (msp, firmy, instytucje, itd.),
  • profesjonalna opieka nad pozyskanymi Klientami,
  • reprezentowanie firmy.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży usług B2B,
  • samodzielności i kreatywności,
  • samodyscypliny,
  • podstawowej znajomości zagadnień z dziedziny telekomunikacji,

Oferujemy:

  • pracę w firmię o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałą pensję i atrakcyjny system prowizyjny,
  • pakiet szkoleń.

W temacie prosimy o wpisanie PHBIZ/LIMES/2014.

Zadaj pytanie
Pola oznaczone * są wymagane