O Nas

Jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych województwa pomorskiego. Oferujemy pełne pakiety usług zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym. Najwyższą jakość zapewniamy dzięki posiadaniu własnej nowoczesnej i rozległej sieci światłowodowej, która wciąż dynamicznie się rozrasta. Światłowody doprowadzamy zarówno do lokalizacji biznesowych jak i do domów oraz mieszkań.

Działalność telekomunikacyjną prowadzimy nieprzerwanie od 1998 roku, sukcesywnie i gruntownie pracując na wizerunek rzetelnej i zaufanej firmy. Z naszych usług obecnie korzysta wiele lokalnych sieci osiedlowych, a ogólnopolscy operatorzy tacy jak: Netia S.A., Play P4, NASK, ATM świadczą swoje usługi w oparciu o nasze sieci. Ze względu na stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w oparciu o technologię światłowodową baza naszych klientów, zarówno indywidualnych jak i biznesowych stale się powiększa. Dzięki solidnej i profesjonalnej pracy zyskaliśmy sobie opinię wiodącego dostawcy usług telekomunikacyjnych.

Swoją działalność rozpoczęliśmy na terenie Trójmiasta świadcząc usługę dostępu do Internetu dla Klientów Biznesowych oraz lokalnych sieci osiedlowych. Począwszy od 2004 roku objęliśmy naszym zasięgiem także okoliczne miejscowości, wkraczając tym samym na rynek Klientów Indywidualnych, wprowadzając równolegle do naszej oferty Telefonię Stacjonarną oraz w 2008 roku, jako pierwsi w województwie pomorskim, Telewizję Cyfrową HD w oparciu o technologię IPTV.

Priorytetowe dla nas jest zadowolenie Klienta, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie.

W celu skorzystania z naszych usług zapraszamy do kontaktu w najdogodniejszy dla Państwa sposób:

  • telefonicznie: 58 728 4000 (połączenie bezpłatne dla Abonentów usługi Telefonu w Limes)
  • mailowo: biuro@limes.com.pl
  • osobiście: Al. Zwycięstwa 253 w Gdyni, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 19:00.

Podczas weekendów i świąt pełnione są dyżury, zarówno przez Biuro Obsługi Klienta jak i Dział Techniczny.

Zadaj pytanie
Pola oznaczone * są wymagane
Pola oznaczone * są wymagane