Poniżej prezentujemy przydatne informacje związane z dostępem do serwera wymiany danych – HUB DC++:

Konfiguracja HUB DC++:

Centralny serwer HUB DC++ umożliwia Państwu dostęp do nieograniczonych zasobów różnego typu plików (np. muzyka, filmy, gry), które z łatwością można pobrać od innych użytkowników będących w sieci Limes, bez względu na ich miejsce zamieszkania. Dzięki licznym połączeniom pomiędzy określonymi lokalizacjami jesteśmy w stanie zapewnić brak limitów na ilość jak i prędkość pobierania danych.

 1. Podstawowym warunkiem do korzystania z serwera HUB DC++ LIMES jest udostępnianie minimum 1 GB plików.
 2. Należy ściągnąć darmowa wersje oprogramowania DC++ – pamiętaj, aby zaktualizować program DC++ (przeinstalować do najnowszej wersji).

  Po przejściu instalacji programu, należy określić Swój NICK (pseudonim, który będzie widoczny dla innych użytkowników – minimum 9 znaków) oraz podać adres e-mail. Proszę także określić prędkość Swojego łącza, z którego korzystasz oraz w zakładce Udostępnianie ustawić 3 Sloty Wysłań (zdjęcia poniżej).
  hub1
  hub2

  UWAGA! Dla użytkowników łączących się z siecią poprzez router należy uwzględnić także poniższą konfigurację. W zakładce Ustawienia połączeń należy wprowadzić dane jak na obrazku poniżej.
  hub6

 3. Po przejściu należy wejść w Plik / Szybkie połączenie (obrazek poniżej).
  hub3
 4. W polu Adres należy wpisać następującą treść: dchub.limes.com.pl:2222 i potwierdzić klikając OK.
  hub4
 5. Po połączeniu z HUB DC++ LIMES powinna pojawić się poniższa zawartość okna wraz z użytkownikami sieci.
  hub5
Zadaj pytanie
Pola oznaczone * są wymagane
Pola oznaczone * są wymagane