Poniżej znajdziesz wszelkie pomocne informacje po złożeniu zamówienia na daną usługę w LIMES.

 1. Po kliknięciu ikony „ZAMÓW” obok wybranej przez Ciebie usługi w LIMES, zamówienie na usługę wpływa w czasie rzeczywistym (od razu) do naszego systemu.
 2. Konsultant kontaktuje się z Tobą (w dni robocze w czasie do 12h od wpłynięcia zamówienia) pod wskazany numer telefonu, w celu potwierdzenia zamówienia i przesłanych danych.
 3. Jeżeli posiadamy możliwości techniczne pod wskazanym w zamówieniu adresem, konsultant informuje Cię o tym fakcie, po czym przystępuje do tworzenia Umowy na wybranych przez Ciebie warunkach. Do sporządzenia Umowy niezbędne będą Twoje dokładne dane, takie jak:
  • typ i numer / seria dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego),
  • adres zameldowania (jeżeli różni się od adresu zamieszkania podanego w zamówieniu),
  • PESEL,
  • adres e-mail i/lub bezpośredni numer kontaktowy (jeżeli nie został podany w zamówieniu).
 4. Po podaniu w/w danych Konsultant przekazuje zamówienie do realizacji i informuje Cię o przybliżonym terminie podłączenia.
 5. Instalator kontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu, nie później niż 10 dni od daty przekazania zamówienia do realizacji, w celu umówienia dokładnego terminu i godziny instalacji usługi.
 6. Umowy, Regulaminy i inne potrzebne dokumenty w wersji papierowej Instalator dostarczy do Ciebie podczas instalacji usługi. Jeżeli wszystko się zgadza, parafujesz je w wyznaczonych miejscach, gdzie jeden egzemplarz każdego dokumentu pozostawiasz dla Siebie.

  Wyjątkiem jest Umowa, którą po podpisaniu (2 egz.), Instalator dostarcza do LIMES – wprowadzamy ją do naszego systemu, gdzie następnie jeden egzemplarz odsyłamy na nasz koszt, na Twój adres instalacji.

 7. Podczas instalacji nie uiszczasz żadnych opłat. Pierwszy Abonament oraz ewentualne kwoty instalacyjne / aktywacyjne pojawią się na pierwszej fakturze, którą otrzymasz od nas drogą pocztową. Termin płatności obowiązuje do 10 dnia każdego miesiąca.

 

PAMIĘTAJ!

Do odbioru sygnału Telewizji Cyfrowej HD niezbędny jest dekoder. Jeżeli podczas zamówienia pominąłeś ten fakt, podczas rozmowy z Konsultantem wybierz jeden z dostępnych w naszej ofercie dekoderów.

Do odbioru sygnału Telewizji Cyfrowej HD przystosowane są zarówno telewizory typu LCD jak i kineskopowe. Do każdego dekodera dołączony jest kabel component umożliwiający podłączenie dowolnego telewizora. Aby w pełni cieszyć się jakością HD należy zaopatrzyć się w kabel typu HDMI.

Przesyłany sygnał Telefoniczny jest sygnałem cyfrowym, jednakże do podłączenia usługi niezbędny jest aparat telefoniczny – analogowy z wybieraniem tonowym.

 

WAŻNE!

Jeżeli wszystkie usługi LIMES będą instalowane w tym samym punkcie, nie będą potrzebne żadne dodatkowe gniazda czy okablowania – wszystko zostanie zrealizowane przy użyciu jednego podłączenia lub w ramach już istniejącej instalacji.

Zadaj pytanie
Pola oznaczone * są wymagane
Pola oznaczone * są wymagane